کشف لوازم آرایشی و بهداشتی میلیاردی قاچاق در ساری

کشف لوازم آرایشی و بهداشتی میلیاردی قاچاق در ساری

اخبار آرایشی به نقل از “خبرگزاری مهر” ، سرهنگ حسن مفخمی شهرستانی اظهار داشت:

در پی کسب خبری مبنی بر نگهداری و فروش انواع لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق توسط فردی در شهرستان ساری، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران، افزود:

ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی با بررسی های همه جانبه و اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی محل نگهداری و دپوی کالای قاچاق توسط متهم شدند.

سرهنگ مفخمی، تصریح کرد:

پس از هماهنگی های قضائی متهم دستگیر و در بازرسی از محل نگهداری کالای قاچاق توسط وی، ۱۰ هزارو ۲۷۲ قلم انواع لوازم آرایشی و بهداشتی خارجی، فاقد مجوز بهداشتی و گمرکی به ارزش بالغ بر یک میلیارد و۳۰۰ میلیون ریال کشف شد.

سرهنگ مفخمی از تحویل کالای کشف شده به سازمان اموال تملیکی استان خبر داد و اظهار داشت:

متهم نیز دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

مفخمی شهرستانی با بیان این که پدیده قاچاق ضربه به اقتصاد و هویت ملی کشور و همه برنامه ریزی های ملی است،اذعان داشت:

خرید ، مصرف و عرضه کالای قاچاق باعث اخلال در عرضه تولیدات داخلی ، تعطیلی کارخانه ها ، افزایش بیکاری در کشور و ایجاد بازار فروش برای کالاهای کشورهای خارجی است.

جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران در خاتمه با اشاره به این که قاچاق یک پدیده خلاف شرع و قانون و مبارزه با قاچاق کالااقدامی برای حفظ و استقرار امنیت کشور است، از مردم خواست:

برای حمایت از تولید ملی و اشتغال جوانان جامعه در مبارزه با قاچاق کالا و ارز با پلیس همکاری کرده و هرگونه اطلاعات واخباری در این زمینه و سایر مسائل امنیتی و انتظامی را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام دارند.

منبع

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star