۷۱ پروژه بهداشتی و درمانی در خراسان جنوبی افتتاح می‌شود

۷۱ پروژه بهداشتی و درمانی در خراسان جنوبی افتتاح می‌شود

اخبار بهداشتی به نقل از “خبرگزاری تسنیم” ، دقایقی پیش با حضور سید حسن قاضی‌زاده هاشمی مرکز غربالگری سرطان بیمارستان شهدای شهرستان قاین به بهره‌برداری رسید.

این مرکز در زیربنای ۵۷۵ متر مربع با هزینه کرد ۱۳ میلیارد و ۵۴۷ میلیون ریال احداث و به‌‌بهره برداری رسید، همچنین کلینیک تخصصی بیمارستان شهدای قاین که از سال ۹۴ آغاز شده نیز در زیربنای ۷۸۰ مترمربع با هزینه ۲۰ میلیارد و ۶۰۳ میلیون ریال به بهره‌برداری رسید.

امروز مرکز تصویربرداری، سالن اجتماعات بزرگمهر و همراه سرای بیمارستان شهدای قاین نیز به بهره‌برداری رسید و در مجموع ۷۱ پروژه بهداشتی و درمانی در خراسان جنوبی افتتاح می‌شود.

وزیر بهداشت و درمان صبح امروز در قبل از سفر به قاین در جمع خبرنگاران اظهار داشت:

طرح‌های بهداشتی و درمانی که در مدت شش سال گذشته در خراسان جنوبی به بهره‌برداری رسیده به اندازه تمام تاریخ خدمات پزشکی در این منطقه بوده است.

قاضی‌زاده هاشمی افزود:

۱۲۰ پروژه بهداشتی، درمانی و آموزشی در خراسان جنوبی در حال احداث است که تاکنون ۴۹ پروژه با همکاری استانداری به بهره‌برداری رسیده و امیداریم مابقی نیز تا پایان سال به بهره‌برداری برسد.

وی بیان کرد:

پیشگیری مقدم بر درمان است که با افتتاح این طرح‌ها امید است بتوانیم رضایت مندی مردم را همراه داشته باشیم و در طول ۶ سال تعداد تخت‌ها و بیمارستان‌های خراسان جنوبی دو برابر شده است.

منبع

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star