عملیات اجرایی چند طرح بهداشتی و درمانی در تنگستان آغاز شد

عملیات اجرایی چند طرح بهداشتی و درمانی در تنگستان آغاز شد

اخبار بهداشتی به نقل از “خبرگزاری مهر” ، معاون وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی عصر یکشنبه در آئین کلنگ‌زنی احداث  ۱۲ واحد پانسیون پزشکان و ۵ خانه بهداشت شهرستان تنگستان اظهار داشت:

در راستای توسعه زیرساخت‌های سلامت تلاش خوبی صورت گرفته است.

علیرضا رئیسی ادامه داد:

تسریع در اجرای طرح‌های بخش سلامت و کیفیت‌بخشی به اجرا را به صورت ویژه مد نظر داریم و انتظار داریم طرح‌ها در زمان مقرر به بهره‌برداری برسند.

عبدالحسن رفیعی پور فرماندار تنگستان  در این مراسم  ضمن تشکر از همکاری های وزارت بهداشت، استاندار و نماینده مجلس اظهار داشت: دولت تدبیر و امید خدمات زیادی در بخش بهداشت و درمان ارائه داده  که طرح تحول نظام سلامت از شاخص ترین اقدام ها است.

وی ضمن تبریک ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار  تصریح کرد:

ایثار و از خودگذشتگی پرستاران  برای خدمات رسانی به جامعه ستودنی است و همه ما قدردان تلاش و خدمات پرستاران هستیم.

فرماندار تنگستان با بیان اینکه تلاش بی وقفه پرستاران برای درمان بیماران دارای اجر معنوی است افزود :

جامعه پرستاری ما همواره در تمام شرایط همیار مردم بوده و همیشه نیز مورد اعتماد و احترام مردم بوده است و آنها باید با رعایت صبر، حسن خلق همچنان منشا سلامت جامعه باشند.

رفیعی پور ضمن تشکر از اقدامات بسیار خوب دکتر رئیسی معاون محترم وزیر و همراهی های نماینده محترم مردم در مجلس در حوزه بهداشت و درمان تنگستان، تسریع در راه اندازی بیمارستان اهرم، شبانه روزی شدن مرکز جامع سلامت شهر آباد، تامین پزشکان متخصص بیمارستان اهرم ، احداث ساختمان  شبکه بهداشت و درمان و راه اندازی بخش رادیولوژی مرکز جامع سلامت دلوار را از مطالبات شهرستان در حوزه بهداشت و درمان دانست  و از معاون وزیر بهداشت و درمان خواست در اجرایی شدن آنها همکاری لازم را بعمل آورد.

منبع

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star