وجود ۴۵۰ واحد عرضه مواد آرایشی بهداشتی غیرمجاز در یکی از شهرک‌های کرمان!

وجود 450 واحد عرضه مواد آرایشی بهداشتی غیرمجاز در یکی از شهرک‌های کرمان!

اخبار آرایشی به نقل از “خبرگزاری ایسنا” ، دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان کرمان از مقابله با قاچاق کالاهای سلامت محور در استان کرمان سخن گفت و بیان کرد:

کالاهای سلامت محور (مرتبط با سلامت مردم) در استان کرمان شناسایی شدند به‌طور مثال فقط در یکی از شهرک‌های شهر کرمان بیش از ۴۵۰ واحد عرضه مواد آرایشی بهداشتی غیرمجاز وجود داشت که با آنها برخورد شد.

 “ابراهیم شهریاری” صبح امروز ۱۶ دی‌ماه در کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان کرمان اظهار کرد:

برای مقابله با قاچاق سوخت در استان بدون ایجاد هیچ دغدغه و مشکلی بهترین کار انجام شد، به‌طور مثال در شهرستان ریگان در یک ماه ۱۲۶ هزار لیتر سوخت مصرف می‌شد که با اقدامات مدبرانه آن را به ۵۶ هزار لیتر رساندیم.

وی از قاچاق دام سخن به میان آورد و بیان کرد:

با اقدامات موثر از ورود بیماری‌های دامی به استان که از طریق دام قاچاق منتقل می‌شدند، جلوگیری شد، اما در حال حاضر با مشکل خروج دام از استان مواجه هستیم.

دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان کرمان از مقابله با قاچاق کالاهای سلامت محور در استان کرمان خبر داد و تاکید کرد:

کالاهای سلامت محور (مرتبط به سلامت مردم) در استان کرمان شناسایی شد به‌طور مثال فقط در یکی از شهرک‌های شهر کرمان بیش از ۴۵۰ مورد آرایشی بهداشتی غیر مجاز وجود داشت که مواد آرایشی خارجی غیرمجاز عرضه می‌کردند، که با آنها برخورد شد.

وی همچنین از افزایش کشفیات کالاهای قاچاق در سال‌ جاری خبر داد و اظهار کرد:

کشفیات پلیس از قاچاق کالا در سال جاری به‌اندازه چندین سال قبل بوده است.

منبع

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star