۹۶/۰۲/۱۲

توقیف ۱۵۰ میلیون ریال کالای قاچاق در” خاش”

توقیف 150 میلیون ریال کالای قاچاق در" خاش" - اخبار صنایع آرایشی، بهداشتی و دارویی

 اخبار صنایع آرایشی، بهداشتی و دارویی 

‌جانشین فرمانده انتظامی شهرستان “خاش” از کشف ۱۵۰ میلیون ریال انواع کالای قاچاق در این شهرستان خبر داد.

‌به گزارش ایسنا، سرهنگ “غلامرضا نورا” گفت: مأموران یگان امداد این فرماندهی در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز و با هدف جلوگیری از هدر رفت سرمایه‌های ملی، حین کنترل خودروهای عبوری به ۲ دستگاه خودرو مشکوک و جهت بررسی بیشتر آنها را متوقف کردند.

این مقام انتظامی افزود: در بازرسی از این خودروها ۲۰۰ جفت دسکش بوکس، انواع کفش‌های مردانه و لوازم آرایشی بهداشتی با برندهای خارجی جمعا به ارزش ۱۵۰ میلیون ریال کشف شد.

وی با اشاره به دستگیری ۲ قاچاقچی و توقیف دو دستگاه خودرو در این رابطه تصریح کرد: قاچاقچیان پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی شدند.

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان خاش در پایان خاطرنشان کرد: یکی از وظایف ذاتی پلیس مبارزه با پدیده شوم قاچاق است و با توجه به تاثیر منفی این پدیده شوم بر اقتصاد کشور، مجموعه انتظامی شهرستان با تلاش شبانه روزی کلیه یگان‌های تابعه خود و با قدرت تمام با هرگونه قاچاق، مقابله و مبارزه خواهد کرد.

توقیف کامیون با محموله سه میلیاردی قاچاق در نیمروز

ماموران انتظامی شهرستان نیمروز با توقیف یک دستگاه کامیون، محموله سه میلیاردی قاچاق را کشف کردند.

به گزارش ایسنا، سرهنگ “حسن آشیانی” در تشریح این خبر گفت: ماموران انتظامی در راستای مبارزه با قاچاق و در پی دریافت گزارشی مبنی بر اینکه تعدادی از افراد سود جو با استفاده از یک دستگاه تریلی قصد حمل محموله کالای قاچاق را دارند، بررسی موضوع توسط پلیس آغاز شد.

فرمانده انتظامی شهرستان نیمروز افزود: ماموران انتظامی بخش “صابری” در تعاقب اقدامات اطلاعاتی، کامیون مورد نظر را در محور های فرعی شناسایی کرده و پس از تحت نظر قرار دادن، توقیف کردند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: ماموران در بازرسی از این کامیون، انواع کولر گازی،لوازم تراکتور و کامپیوتر قاچاق به ارزش سه میلیارد ریال را کشف و یک متهم را دستگیر کردند.

کشف ۹۲ هزار لیتر سوخت قاچاق در سیستان و بلوچستان

رییس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان از توقیف سه دستگاه کامیون و کشف ۹۲ هزار و ۳۰۰ لیتر نفتگاز قاچاق خبر داد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ” ابراهیم ملاشاهی” گفت: کار آگاهان پلیس آگاهی استان در راستای مبارزه با قاچاق فراورده‌های سوختی، در حین کنترل خودروهای عبوری در زاهدان به سه دستگاه کامیون حامل سوخت مشکوک شده و جهت برسی بیشتر آنها را توقیف کردند.

رییس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان افزود: کارآگاهان پلیس در بازرسی از این کامیون‌ها ۹۲هزارو ۳۰۰ لیتر نفتگاز قاچاق را کشف و سه متهم را در این رابطه دستگیر کردند.

منبع: ایسنا

 

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star