خوزستان | آخرین وضعیت ۳ طرح بهداشتی بندرماهشهر از زبان وزیر بهداشت

خوزستان | آخرین وضعیت ۳ طرح بهداشتی بندرماهشهر از زبان وزیر بهداشت

اخبار بهداشتی به نقل از “خبرگزاری تسنیم” ،  سید حسن قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت و درمان ظهر امروز به منظور بهره‌برداری از تعدادی از طرح‌ها و پروژه‌ها وارد شهرستان بندرماهشهر شد.

وی در ابتدا کلینک تخصصی و فوق تخصصی خلیج فارس بیمارستان حاجیه نرگس معرفی را بدون حضور خبرنگاران افتتاح کرد اما در حین خروج با تعدادی زیادی از مردم گله‌مند و ناراضی از وضعیت بهداشت و درمان روبرو شد.

مردم حاضر از وزیر بهداشت و درمان خواستگار رسیدگی به وضعیت بیمارستان حاجیه نرگس معرفی و بهداشت و درمان شهرستان بندرماهشهر شدند.

وزیر بهداشت و درمان در ادامه با فرار از صحبت‌های مردم، بیمارستان حاجیه نرگس معرفی و بهره‌برداری از اورژانس و بخش‌های بهسازی شده آن، بندرماهشهر را به مقصد بندر امام ترک کرد و پس افتتاح کیلینک زایمان بیمارستان راه زینب در بندرامام برای تکمیل افتتاحیه‌ها به بندرماهشهر برگشت.

سید حسن قاضی‌زاده هاشمی در خصوص ۳ پروژه اساسی بهداشت و درمان در بندرماهشهر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در خصوص بیمارستان سوختگی چندین سال است که می‌بینم فقط ستون‌های بتونی علم شده و پروژه پیشرفتی ندارد؛ پروژه‌ این بیمارستان در اختیار وزارت راه و شهرسازی بوده و باید برای آن اعتبار سالانه در نظر گرفته شود که استاندار محترم استان خوزستان آن را پیگیری خواهد کرد.

وی در خصوص دانشکده پیراپزشکی نیز گفت:

اگر فضای دانشکده پیراپزشکی در اختیار ما بگیرد ما در خصوص تاسیس این دانشکده در بندرماهشهر هیچ مانع و مشکلی نداریم؛ این دانشکده باعث رونق و ارتقای آموزش عالی در سطح منطقه‌ای که ۴۰۰ هزار نفر جمعیت داشته شده و همچنین می‌توان از نیروهای بومی که تربیت می‌کند نیز در همین منطقه استفاده کرد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خاطرنشان کرد:

در خصوص مرکز انتقال خون نیز پس از برگشتن به تهران از سازمان انتقال خون خواهم خواست که مرکز انتقال خون بندرماهشهر را مجهز کنند.

منبع

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star